خدمات وب

 

ما با استفاده از روش ها، ابزارها و پیاده سازی نکات به روز سئو، رتبه سایت شما را در صفحات نتایج گوگل بهبود میبخشیم.

 

یکی از ارزانترین و پربازده ترین روش های بازاریابی در دنیای امروز بازاریابی ایمیلی است، ما از مرحله انتخاب سرویس ایمیل تا طراحی و برنامه ریزی کمپین های ایمیلی در کنار شما هستیم.

 

کمپین های تبلیغاتی کلیکی، یکی از مقرون به صرفه ترین روش های تبلیغاتی در دنیای وب می باشد. برای این کار نیاز به تعیین استراتژی، طراحی بنر و بودجه بندی و بررسی بازخورد کمپین های تبلیغاتی است. به کمک ما میتوانید بهترین عملکرد در زمینه کمپین های تبلیغاتی کلیکی را تجربه کنید.

 

محتوی پادشاه است. این جمله ای است که در دنیای بازاریابی امروزی بسیار به آن اشاره میشود. محتوی مناسب و هدفمند، هم به سئو و هم به حفظ مشتریان کسب و کار شما کمک میکند.

 

تحلیل آمار و اطلاعات کاربران سایت مانند نحوه ورود کاربران به سایت، درصد بازگشت کاربران و اطلاعات بسیار دیگر کمک میکند تا با شناخت نقاط قوت و ضعف سایت، افزایش کاربران جدید و حفظ کاربران فعلی سایت سریعتر، دقیق تر و ساده تر انجام گیرد.

 

در مواقعی که نیاز به فروش و معرفی خدمت یا محصول خاصی از طریق سایت خود داشته باشید، بهترین روش انجام این کار، طراحی صفحه فرودی است. ما برای شما طراحی این صفحه خاص را با توجه به استانداردهای موجود انجام میدهیم.